O MNIE

Nazywam się Sylwia.

Zostałam profesjonalną fotografką ponad 10 lat temu, kiedy to zdecydowałam, że uczynię z mojej pasji życiową drogę.

Od samego początku fascynowały mnie kobiety i dlatego fotografia kobieca to mój ulubiony styl. Ukazuje piękno i delikatność, a jednocześnie siłę, mądrość i tajemniczość.

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, więc jestem dobrym obserwatorem i umiem wydobyć i uwiecznić w ludziach stojących przed moim obiektywem ich niepowtarzalną prawdę. Każdy człowiek jest inny, ma w sobie coś charakterystycznego, swoją własną energię i historię. Dla mnie indywidualne i niepowtarzalne kadry są jak malowanie nowego obrazu.

Z drugiej strony wiele lat pracując w korporacji, dobrze poznałam wymagania biznesu, dlatego poprzez moje fotografie pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich markę i promować produkty w spójny wizerunkowo, charakterystyczny dla danej marki sposób.

Przed moim obiektywem stanęło już wielu profesjonalistów, dbających o swoją markę osobistą oraz wizerunek swojej firmy.

Realizowałam sesje zdjęciowe min. dla Black Red White, Maczfit, Focus Telecom, Gatta, Endorfinella, ICE Queen Magda Gessler i wiele innych.

 

Mam głowę pełną pomysłów i inspiracji, jestem otwarta na nowe projekty i słucham moich klientów, co znajduje odzwierciedlenie w moich kadrach.

 

Zapraszam przed mój obiektyw

Logic will get you from A to B

IMAGINATION WILL GET
YOU EVERYWHERE

A.EINSTEIN